Doprovodné události

V rámci Týdne podnikání 2017 jsme pro Vás přichystali více než 101 doprovodných událostí zaměřených na podnikání.
V této sekci najdete bližší informace o jednotlivých událostech, na které se současně můžete registrovat.

Ochrana osobních údajů nejen v marketingu

Ochrana osobních údajů nejen v marketingu
09.11.2017
Pracovna ŽENY s.r.o. Karlínské náměstí, Praha 8
9:00 - 13:00
1250 Kč, Sleva 10% - heslo do poznámky při registraci: Týden podnikání
Více informací zde

Zveme vás na seminář na aktuální téma. Také všude slyšíte zaklínadlo GDPR? General Data Protection Regulation ? evropské nařízení na ochranu dat, které se dotkne také všech firem i podnikatelů. Od května 2018 hrozí firmám za špatné nakládání s osobními údaji nemalé sankce. Co vás čeká, jak se připravit, co všechno byste měli udělat a kdy je potřeba začít? To vše se dozvíte na našem semináři. Pčihlášky: https://www.babyoffice.cz/Akce/ochrana-osobnich-udaju-dle-novych-norem-eu-gdpr-general-data-protection-regulation-aktualni-tema/

UP BUSINESS CAMP

UP BUSINESS CAMP
11.11.2017
Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
9:00 - 19:00
Early Bird Student + nájemci VTPUP - 750 Kč vč. DPH (od 10.10.2017 je cena 990 Kč) Early Bird Veřejnost - 1490 Kč vč. DPH (od 10.10.2017 je cena 1990 Kč) Členy UP Business Club - 750 Kč vč. DPH (od 10.10.2017 je cena 990 Kč)

UP Business Camp 2017 je jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy. Její program je rozdělen do čtyř tematických bloků: Z garáže do podnikatelské reality, Podnikání hlavou, Cesta za hranice a Tajemství podnikatelského úspěchu. Kromě samotných přednášek jsou součástí konference rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání.

Motivační týden na VŠPP

Motivační týden na VŠPP
13.11 - 15.11.2017
VŠPP Michálkovická 1810/181, 710 00 Ostrava ? Slezská Ostrava
pondělí 9:00 - středa 13:00
ne
Více informací zde

Motivační týden nabídne rady jak úspěšně investovat na internetu a sociálních sítích i přednášku s Andrejem Babišem. V pondělí 13. listopadu startuje na Vysoké škole podnikání a práva v Ostravě série přednášek v rámci oblíbeného Motivačního týdne. Do středy se v prostorách auly v budově na Michálkovické ulici vystřídá řada odborníků z řad pedagogů, studentů, úspěšných podnikatelů i vládních institucí. Účast přislíbil i exministr financí Andrej Babiš. Program nabídne žákům školy i široké veřejnosti řadu atraktivních témat, od možností podnikání na internetu a sociálních sítích přes problematiku Evropské územní spolupráce po možnost zahrát si finanční hru, ve které si vítězové odnesou každý 2.000 korun.

La Degustation Online

La Degustation Online
13.11.2017
coworking WorkLounge / Forum Karlín / Pernerova 51, Praha 8
17:00 - xx:xx
NE (zdarma pro registrovane)

Členské firmy Asociace.BIZ v rámci série prezentací LA DEGUSTATION ONLINE představí trendy, které rozhýbou Váš online business v roce 2018. Seznámíte se inovativní metodikou analýzy projektu, využitím umělé inteligence v marketingu, co vše se skrývá za pojmem content marekting, jak lze řešit D2D prodej mobilně, poznáte digital onboarding ? moderní a plně automatizovaná akvizice klientů a na závěr představíme moderní DMS v Cloudu.

Fuckup Night Vol. XXI

Fuckup Night Vol. XXI
13.11.2017
Pražská křižovatka, Zlatá 1, Praha 1
19:00 - xx:xx
200-300Kč
Více informací zde

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 230 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014. Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Čínské investice v České republice

Čínské investice v České republice
13.11.2017
Federální shromáždění v Praze
17:00 - 19:00
NE

Problémy týkající se čínských firem a jejich dopadu na českou ekonomiku způsobily v loňském roce mírný rozruch. Ale co se skutečně děje s čínskými investicemi v České republice? Jsou tyto investice dostatečně přínosné?Nebo by mohly ohrozit bezpečnost nebo geopolitické zázemí České republiky? Využívá Čína Českou republiku jako svůj oporný bod v EU? Nebo je to jen iluze? Proč lidé tolik mluví o čínském vlivu v České republice a ne o větších investorech jako Jižní Korea nebo Japonsko, které investují mnohem víc do krajiny a jsou také relevantnější zaměstnavatelé? Jak hodnotíte slavné a kontroverzní prohlášení čtyř ústavních činitelů?

Jak zábavně a efektivně na firemní sociální sítě?

Jak zábavně a efektivně na firemní sociální sítě?
13.11.2017
Brno
9:00 - xx:xx
3 400Kč

Svět sociálních sítí roste a mění se rychlostí světla. Nikdy jste neměli tolik možností, jak se dostat ke svým fanouškům přesně tam, kde vás chtějí vidět. Levně, efektivně a takovým způsobem, že budou váš obsah šířit sami dále. Jste začátečník nebo středně pokročilý? Zkoušíte to na Facebooku a možná i dalších sociálních sítích, ale nevíte jak na to? Chtěli byste se naučit základům i pokročilým funkcím? Chtěli byste pochopit, jak to všechno skloubit a hlavně jak na tom všem vydělat? To vše prakticky, vám šité přímo na míru a se skvělou výběrovou kávou!

Řízení projektů v prostředí průmyslu 4.0

Řízení projektů v prostředí průmyslu 4.0
13.11.2017
Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín
13:00 - 16:00
NE
Více informací zde

Aktuální trendy řízení projektů za použití prvků 4.0. Co je 4.0? Co je spouštěč a co je očekáváno? Jak to vlivní naši práci.

Den podnikání, doprovodná akce Týdne podnikání 2017

Den podnikání, doprovodná akce Týdne podnikání 2017
13.11.2017
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň, Koterovská 85, Plzeň
8:00 - 11:30
NE

Dynamické přednáškové dopoledne v naší škole věnované spolupráci školy s obchodními a výrobními společnostmi, úspěchům v podnikání a také plánům rozvoje naší školy. K projektu společnosti ELAI a její mezinárodní akci ?Týden podnikání? se letos přidáváme poprvé, protože se nám myšlenka podpory podnikavosti v lidském snažení líbí. Rozhodli jsme se nabídnout spolupracujícím firmám, partnerům a také žákům 4. ročníků střední školy i studentům naší vyšší odborné školy netradiční výlet do světa podnikání. Cílem našeho snažení je nadchnout mladé lidi chystající se na start do života pro podnikání a ostatním ukázat, že i škola může být podnikavá. Věříme, že alespoň několika mladým lidem pootevřeme dveře do budoucnosti, představíme konkrétní možné životní cesty, po kterých se mohou vydat. Jsme hrdí na každého, kdo si zvolí jako svůj osud podnikání a hlavně nebojí se být podnikavý v čemkoliv, co právě dělá. Dobře ale víme, že nejtěžší je rozhodnutí.

Návod, jak rozběhnout (nebo zabít) váš nápad?

Návod, jak rozběhnout (nebo zabít) váš nápad?
13.11.2017
Coworking Opero, Salvátorská 931/8, Praha
18:00 - xx:xx
zdarma, po registraci
Více informací zde

Jak nenechat nápady vyhnít, nebo naopak nejezdit na mrtvém koni? Steve Jobs odpověděl na otázku, co je jeho největší úspěch: Je to deset věcí, které jsem nedělal, abych se mohl plně soustředit na důležitější věci. Ukážeme ověřené cesty, jak efektivně zabíjet špatné nápady a u těch dobrých přeměnit slova na činy.

Správné cíle správně - aneb strategické myšlení

Správné cíle správně - aneb strategické myšlení
13.11.2017
VŠE, Fakulta podniko-hospodářská, katedra podnikání, předmět ?Zakládání podnikání?
9:15 - 14:15
NE
Více informací zde

Strategické myšlení začíná s myšlenkou na konec. Mít vize a umět stanovovat správně správné cíle a skutečné priority je důležité jak ve studiu, tak i v podnikání. Přestat hasit požáry, naskakovat na podněty, plnit seznamy úkolů a podívat se více dopředu přináší výsledky i osobní nadhled. Moje přednáška i následný workshop nabízí cestu, jak se držet dlouhodobé vize a zaměřit se na to podstatné na cestě k úspěchu, efektivnosti a vnitřnímu klidu.

Jak začít podnikat v oboru, o kterém nic nevíte

Jak začít podnikat v oboru, o kterém nic nevíte
13.11.2017
Polská 44, Praha 2 - Showroom
19:00 - xx:xx
ne

Patrik Diamant šije džíny na míru. Před dvěma lety o krejčovině a podnikání nevěděl nic. Poučte se z jeho (ne)úspěchů, dozvíte se pár rad do začátků vašeho podnikání.

Vstup investora do start-upu

Vstup investora do start-upu
13.11.2017
Agentura CzechInvest, Štěpánská15, 120 00 Praha 2
17:00 - xx:xx
Zdarma
Více informací zde

Chceš se dozvědět více o tom, jak připravit svůj start-up na vstup investora? Zúčastni se semináře s Tomášem Ditrychem, který vystudoval práva v Praze i v San Francisku, kde získal specializaci na venture kapitál, rozvíjející se společnosti a trhy. Během semináře se dozvíš více jak na term-sheet, na co si dát pozor v investiční dokumentaci, o různých typech investičních smluv nebo o expanzi a přesunu entity do zahraničí.

Maraton s Byznys provokací: Objevte svůj drzý cíl

Maraton s Byznys provokací: Objevte svůj drzý cíl
13.11.2017
Opero, Salvátorská 931/8, Praha
10:00 - 13:00
NE

Uvažujete, jak bude Váš byznys vypadat za 5 let? Podle Národní iniciativy Průmysl 4.0 v blízké budoucnosti v ČR zaniknou profese 54% zaměstnanců. Oxfordské výzkumy říkají: klíčová bude vysoká míra kreativity a sociálních kompetencí. Jak to vidíte Vy? Série ochutnávkových mini tréninků Vám otevře dveře k inovativnímu stylu přemýšlení a jeho aplikaci ve Vaši firmě.

Maraton s Byznys provokací: Design sprint, naučte se, jak se dělají inovace v Googlu

Maraton s Byznys provokací: Design sprint, naučte se, jak se dělají inovace v Googlu
13.11.2017
Opero, Salvátorská 931/8, Praha
14:00 - 17:00
NE

Uvažujete, jak bude Váš byznys vypadat za 5 let? Podle Národní iniciativy Průmysl 4.0 v blízké budoucnosti v ČR zaniknou profese 54% zaměstnanců. Oxfordské výzkumy říkají: klíčová bude vysoká míra kreativity a sociálních kompetencí. Jak to vidíte Vy? Série ochutnávkových mini tréninků Vám otevře dveře k inovativnímu stylu přemýšlení a jeho aplikaci ve Vaši firmě.

Maraton s Byznys provokací: Storytelling, základ skvělé prezentace

Maraton s Byznys provokací: Storytelling, základ skvělé prezentace
13.11.2017
Opero, Salvátorská 931/8, Praha
18:00 - 21:00
NE

Uvažujete, jak bude Váš byznys vypadat za 5 let? Podle Národní iniciativy Průmysl 4.0 v blízké budoucnosti v ČR zaniknou profese 54% zaměstnanců. Oxfordské výzkumy říkají: klíčová bude vysoká míra kreativity a sociálních kompetencí. Jak to vidíte Vy? Série ochutnávkových mini tréninků Vám otevře dveře k inovativnímu stylu přemýšlení a jeho aplikaci ve Vaši firmě.

Laskavost v Businessu

Laskavost v Businessu
13.11.2017
Vysoká škola ekonomická v Praze, místnost NB C
19:45 - 21:45
Ne
Více informací zde

Současné podnikatelské prostředí stále více trpí vyhořelými lidmi, nestabilními mezilidskými vztahy a neetickým chováním. Rozvoj laskavosti je jednou z cest, jak pomoci dnešním organizacím, aby byly zdravějším a lepším místem pro lidi. PRIHLÁŠKY: http://www.mindfulnessclub.cz/laskavost-v-businessu

Jak zvládat stres?

Jak zvládat stres?
13.11.2017
Business Success Brno, Maříkova 1, Brno - Řečkovice
9:00 - 12:00
zdarma
Více informací zde

Žít a pracovat v dnešní době není nic jednoduchého. Ze všech stran se na nás valí čím dál víc informací a jen na nás je, abychom se s nimi poprali. Proč v tom tolik lidí selhává a je vůbec možné docílit i v dnešní době alespoň relativního duševního klidu?Přednáška ?Jak zvládat stres?? má inspirovat několika jednoduchými a praktickými tipy k poznání, že je možné pro sebe získat více času a hospodařit s ním. Komu je seminář určen? Majitelům firem, manažerům, personalistům a všem klíčovým pracovníkům, kteří mají náročnou práci. Registrace na: http://www.jak-zvladat- stres.cz/cs

Jsem dobrý šéf?

Jsem dobrý šéf?
13.11.2017
Business Success Praha, Türkova 2332/1, Praha 4 - Chodov
9:00 - 12:00
zdarma
Více informací zde

Chybí vám ze strany vašich podřízených jejich samostatnost, zodpovědnost a iniciativa? Už nechcete chodit domů k rodině pozdě a unavený z práce manažera? Přijďte se inspirovat a poznejte typické chyby manažerů a jak se jim vyhnout. Komu je seminář určen? Majitelům firem, manažerům, personalistům a všem klíčovým pracovníkům, kteří se připravují na manažerskou pozici nebo chtějí blíže poznat problematiku vedení lidí. Registrace : http://www.jsemdobrysef.cz/cs

Vstup investora do start-upu

Vstup investora do start-upu
13.11.2017
CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha
17:00 - 18:30
NE
Více informací zde

Chceš se dozvědět více o tom, jak připravit svůj start-up na vstup investora? Zúčastni se semináře s #TomasDitrych, který vystudoval práva v Praze i v San Francisku, kde získal specializaci na venture kapitál, rozvíjející se společnosti a trhy. Během semináře se dozvíš více jak na term-sheet, na co si dát pozor v investiční dokumentaci, o různých typech investičních smluv nebo o expanzi a přesunu entity do zahraničí.

Tandem - terapie, psychoterapie s lidským příběhem a efektivní osobnostní rozvoj

Tandem - terapie, psychoterapie s lidským příběhem a efektivní osobnostní rozvoj
13.11.2017
DOMINICA BUSINESS HOUSE, V Zátiší 810/1, Ostrava
15:00 - 18:00
300 Kč
Více informací zde

Současnou epochu mnozí nazývají konzumní či spotřební společnosti s vysokou potřebou individuálních solitérů, velmi zaměstnaných jedinců s nutností výkonů a také stresu, frustrací, únavy, depresí. Mnoho takových jedinců hledá pomoc a řešení v seminářích, workshopech, konzultacích. Dva ostravští psychoterapeuti nabízejí ojedinělý přístup s lidskými příběhy. Tvrdí, že před samotným rozvojem je nutné vlastní sebepoznání, osobností diagnostika a poté individuální rozvojový plán. Vlastní zkušenost z klinické a akademické praxe využívají v businessu a celoživotní edukaci.

Minikurz: Jak a jestli začít podnikat

Minikurz: Jak a jestli začít podnikat
13.11.2017
Hradec Králové
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
600,- / 2h
Více informací zde

Přejete si začít podnikat při škole nebo zaměstnání, ale nevíte, jak do toho? Chybí Vám inspirace nebo se ztrácíte v přípravě na vlastní podnikání ? Přijďte na minikurz s názvem ?Jak a jestli začít podnikat? pod vedením Petra Moučky, úspěšného českého podnikatele a mentora. Petr Moučka založil v šestnácti letech systém reálné sebeobrany Sorudo. Z koníčku tak udělal živnost a následně firmu, která dnes uzavírá kontrakty nejen po celé České republice, ale třeba i v Mexiku. Měl tak možnost se inspirovat přímo u nejbohatších lidí planety, a rád by se teď o své cenné zkušenosti podělil i s Vámi. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Většina začínajících podnikatelů zkrachuje během prvních dvou let, protože špatně investují nebo dělají zbytečné chyby. Spoustě z nich navíc chybí propracovaný podnikatelský plán. Petr Moučka Vás krok po kroku provede světem začínajícího podnikatele a názorně Vám ukáže, jak nastartovat Vaše vlastní podnikání. ?Petr nám poskytl geniálně jednoduché návody a nástroje, co musí obsahovat fungující plán, jak se kontrolovat, jak motivovat, aby to vše časově klaplo. Přednáška byla návodná, vtipná a nakopávací. " Ing. Olga Rochowanská, stylistka CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Inspiraci, jak rozjet podnikání při škole nebo zaměstnání. Lepší orientaci v přípravě podnikání / projektů Tipy, na co si dát při podnikání pozor, a co je naopak klíčové. Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventům? Přečtěte si jejich hodnocení https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Minikurz: Jak vyrůst z živnostníka na malou firmu!

Minikurz: Jak vyrůst z živnostníka na malou firmu!
13.11.2017
Hradec Králové
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
1200,- / 2h
Více informací zde

Chcete začít podnikat efektivněji? Vyrůst z živnostníka na menší firmu, která vydělává více peněz, zachraňuje víc životů neb ?jen? více pomáhá svým klientům ? Přijďte na minikurz Petra Moučky, majitele firmy M-SOR s.r.o. a muže, který měl možnost se inspirovat u nejbohatšího muže planety, a podělí se s Vámi o své dlouholeté zkušenosti, které získal během osmnácti let podnikání. Petr Moučka postupně vyrostl z živnostníka v podnikatele, který se může pyšnit společností se zahraničními přesahy a důvěrou prestižních klientů. Jeho služeb v oblasti konzultací / mentoringu využívají CEO nadnárodních společností, zakladatel aplikace Záchranka a nebo budoucí triatlonový olympionik. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Změnit se z živnostníka na menší firmu sebou může nést řadu obtíží. Musíte se začít více orientovat ve světě podnikání, pracovat rychleji a efektivněji, vytvořit si spolehlivý pracovní kolektiv. Proto Vás Petr Moučka přenese do jedné takové začínající firmy a ukáže Vám, co vše potřebujete vědět pro její řízení. ?Petr Moučka mi vnesl do podnikání systém, prostor v hlavě a jasné linie toho, jak dotáhnout věci do konce. " JUDr. Lucie Radkovičová, advokátka CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Nadhled nad světem podnikání. Tipy, jak být efektivnější a vydělávat více Informace o klíčových faktorech pro Váš růst Rady, jak si vybírat lidi do týmu nebo vést projekty Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventů? Přečtěte si jejich hodnocení:https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Minikurz: Jak znovu získat radost z podnikání

Minikurz: Jak znovu získat radost z podnikání
13.11.2017
Hradec Králové
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
2000,- / 2h
Více informací zde

Přejete si, aby Vaše podnikání bylo efektivnější? Chtěli byste expandovat do zahraničí, ale nevíte jak? Přijďte na minikurz Petra Moučky, majitele firmy M-SOR s.r.o a muže, který měl možnost se inspirovat u nejbohatšího muže planety, a podělí se s Vámi o své zkušenosti, které získal během osmnácti let podnikání. Petr Moučka postupně vyrostl z živnostníka v podnikatele, který se může pyšnit společností se zahraničními přesahy a důvěrou prestižních klientů. Jeho služeb v oblasti konzultací / mentoringu využívají CEO nadnárodních společností, zakladatel aplikace Záchranka a nebo budoucí triatlonový olympionik. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Víme, že čas jsou peníze. Proto Vám Petr Moučka ve velmi krátkém čase ukáže / poradí, jak podnikat co nejefektivněji, jak najít spolehlivý tým zaměstnanců pro Vaši firmu nebo jak se dostat na zahraniční trh. S akcentem na to co zajímá právě Vás. ?Petrova konzultace mě doslova nakopla. Dala mi velký nadhled na mé rezervy a poskytla mi velké množství variant a možností řešení, jak své podnikání dále posunout. " MgA. Aleš Výmola, režisér a výtvarník CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Možnost znovuobjevení radosti z podnikání Tipy, jak zefektivnit své podnikání a expandovat do zahraničí Informace o klíčových faktorech pro Váš růst Rady, jak si vybírat lidi do týmu nebo vést projekty Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventů? Přečtěte si jejich hodnocení: https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

SpoluPRACUJEME

SpoluPRACUJEME
13.11.2017
Radlická 50, Praha 5
9:00 - 17:00
Zdarma
Více informací zde

Cílem spoluPRACUJEME je poznat nové pracovní prostředí a pracovat vedle dalších lidí se zájmem o inovace, podnikání a udržitelnost. Přijít může kdokoli, kdykoli a na jak dlouho chce. Žádné nucené představování, křečovitá snaha vyměnit si vizitky nebo prodej hrnců. spoluPRACUJEME se odehrává v neformální, uvolněné atmosféře, a v prvé řadě se PRACUJE. Inspirované http://www.workatjelly.com.

Jak se podniká s Airbnb - Matěj Koutný

Jak se podniká s Airbnb - Matěj Koutný
13.11.2017
Whiskeria, Jindřišská
20:00 -
zdarma
Více informací zde

Airbnb je webová služba zprostředkující pronájem ubytování. K 7. lednu 2015 inzerovala přes milion nabídek z 34 tisíc měst a 190 zemí. Soukromá společnost provozující stránku, Airbnb Inc., byla založena v srpnu 2008 a sídlí v San Franciscu. A právě o tom, jak se dá přes Airbnb podnikat nám přijde říci pár slov Matěj Koutný, který spolubuduje projekt Blahobyty

Přednáška o podnikavosti

Přednáška o podnikavosti
13.11.2017
Gymnázium Postupická, Postupická 3150/4, 141 00 Praha 4-Záběhlice
-
Více informací zde

Přednáší Martin Cinolter, Antique art galery, který se podělí o své 20ti leté zkušenosti z podnikání.

Akademie zdravého vnitřního prostředí - cesta za hranice možností pasivního energetického standartu

Akademie zdravého vnitřního prostředí - cesta za hranice možností pasivního energetického standartu
13.11.2017
Vývojové a výrobní centrum iClima (Infraclima), Zápy u Prahy
11:00 - 16:00
NE
Více informací zde

Kapilární rohože jsou budoucností energetické soběstačnosti a zdravého vnitřního prostředí. Velkoplošné sálavé vytápění a chlazení pomocí neviditelných hydrokapilárních rohoží posouvá možnosti regulace teploty interieru do nové úrovně. Na straně jedné, využití vody o nízké teplotě pro vytápění i chlazení, přináší obrovskou energetickou úsporu. Vedle toho ale eliminací radiátorů a klimatizace (a všech negativ s nimi spojených) vytváří zdravé vnitřní prostředí, s možností přirozeného větrání. Zdravé vnitřní prostředí vhodné pro alergiky i astmatiky, vhodné pro rehabilitaci pacientů, vhodné do domácností i kanceláří, do veřejných prostor, ubytovacích zařízení, škol a nemocnic. Velkoplošné (podlahové) vytápění a (stropní) chlazení navíc umožňuje přirozené větrání, výrazně snižuje potřebu zatemňování oken domů v létě kvůli udržování chladu (problém pasivních domů bez integrovaného chlazení) a snižuje také množství použitého vnějšího zateplení budov. V Zápech u Prahy bude zájemcům k dispozici multifunkční areál, celoročně s minimálními náklady udržovaný ve stabilní teplotě kolem 22?C. V prostředí, temperovaném plnoplošným pokrytím hydrokapilárními rohožemi, fungují kanceláře, přednáškové sály, výrobní prostory i ubytovna, s celoročními náklady vytápění a chlazení na úrovni většího rodinného domu! V rámci Týdne podnikání bude představena kapilára nové generace, s vyšším výkonem a účinností, vyvíjená speciálně pro stropní chlazení a podlahové vytápění. No dotazy zájemců pak bude připraven odpovědět i pan Michal Rybář, guru českých stavebních plastů a úspěšný inovátor a vynálezce.

JakJeToMozne.cz - Konzultace webů zdarma, 1 hodina, osobně v Brně

JakJeToMozne.cz - Konzultace webů zdarma, 1 hodina, osobně v Brně
13-17.11
Josefská 15 (sídlo Liquid Design s.r.o.), Brno
10:00 - 18:00
zdarma
Více informací zde

"Nevyhazujte peníze za tvorbu svého prvního webu z okna. Takhle dopadne mnoho lidí, kteří zvolí "huráá akci" a staví web bez plánu. Poraďte se s odborníkem a zjistěte, že má smysl řešit strategii a dlouhodobý plán."

NASTARTUJ SVŮJ BYZNYS S PODNIKATELSKÝM INKUBÁTOREM KANOV

NASTARTUJ SVŮJ BYZNYS S PODNIKATELSKÝM INKUBÁTOREM KANOV
14.11.2017
Podnikatelský inkubátor Kanov, Závodní 278, 360 18 Karlovy Vary
10:00 - 17:00
NE

Přijd´te si prohlédnout nově vzniklou Podnikatelskou líheň v Karlových Varech, kde na Vás čeká plně vybavená coworkingová kancelář se stylovou kavárnou a širokou nabídkou doprovodných služeb, které Vám usnadní start Vašeho podnikání. Ve zbrusu nové moderní konferenční místnosti Vám budou v rámci dne otevřených dveří k dispozici zástupci našich partnerských organizací, kteří Vám představí nejrůznější programy a možnosti podpory pro začínající podnikatele a inovační firmy. Rádi Vás provedeme po areálu a ukážeme Vám kancelářské prostory a výrobní haly, určené k pronájmu za zvýhodněné ceny start-up a inovačním firmám.

BusinessCon klub č. IV: dosledování případových studií z konference 2017

BusinessCon klub č. IV: dosledování případových studií z konference 2017
14.11.2017
Impact Hub Ostrava
18:00 - xx:xx
NE
Více informací zde

BusinessCon je platforma pro pravidelné se-tkávání majitelů progresivních firem. Pod vedením garanta na dané téma / problematiku probíráme případové studie v intimním kruhu cca 10 podnikatelů na kruh, kde probíhá výměna zkušeností, myšlenek a prosté lidské podpory.

Rendez-vous podnikavých žen Pardubického kraje

Rendez-vous podnikavých žen Pardubického kraje
14.11.2017
Administrativní centrum Vinice, K Vinici 1256, Pardubice
9:00 - xx:xx
NE

Jedná se již od druhé setkání podnikavých žen Pardubického kraje, na kterém se nejen seznámí s odbornou problematikou z oblasti IT, HR, marketingu, ale dojde také ke sdílení zkušeností a společný networking.

Vizuál je král, aneb grafika pro negrafiky! (školení Canva)

Vizuál je král, aneb grafika pro negrafiky! (školení Canva)
14.11.2017
Impact Hub Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
17:00 - 19:30
490/690

Naučit se v rekordně krátké době vytvářet skvěle vypadající grafické výstupy. Probereme základy designu, prozradím všechny vychytávky a tipy, které mi pomáhají obstát ve světě vizuálu za minimum peněz a s realtivně malou námahou. Přesto však bude vaše práce působit jako od profíka. Budeme vše tvořit prakticky ? v online aplikaci Canva, proto si nezapomeňte vzít počítač s sebou.

4 světy podnikání v K10

4 světy podnikání v K10
14.11.2017
K10 coworking
18:00 - 23:59
250

Zajímají vás příběhy českých podnikatelů, kterým se podařilo prorazit v různých oblastech byznysu? Přijďte si poslechnout a pohovořit s osobnostmi ze světa IT, gastronomie, investic a umění. O svou success story se s vámi podělí například internetový podnikatel Zdeněk Cendra (CDN77) nebo úspěšný investor Ondřej Bartoš (Credo Ventures). 4 světy podnikání v K10 je událost s pestrým programem v podobě přednášek a panelové diskuse, během níž budete mít příležitost s předními osobnostmi českého byznysu osobně diskutovat. A jak už je v u nás zvykem, večer bude zakončen neformální party v interiérech neobarokní vily K10. Chybět nebudou drinky od Chivas Regal, pivo, víno a občerstvení v ceně vstupenky. Těšit se můžete i na djs, kteří k poslechu i tanci zahrají do večerních hodin. Přijďte se seznámit s vašimi budoucími obchodními partnery do K10!

CTT a podpora Komercializace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

CTT a podpora Komercializace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně
14.11.2017
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Univerzitní institut, Nad Ovčírnou 3685, 760 01 Zlín, 1. patro ? Kreativní centrum UPPER
12:00 - 16:00
NE

Podpora výsledků VaV z hlediska jejich uplatnění a na přípravu jejich následného komerčního využití v souladu se strategickým záměrem budování podnikatelské univerzity

Jak vybudovat úspěšný start UP?

Jak vybudovat úspěšný start UP?
14.11.2017
Celetná 20, Praha 1, kavárna Studentský klub Celetná
18:30 - 21:30
900 Kc

Po absolování kurzu dokážete během krátké chvíle určit, který projekt dává smysl a může bý výdělečný. Oddělíme tak pouhé snění od skutečných vizí. Zvládneš vytvořit business plán a nastavit priority projektu. Po kurzu dokážeš rozpoznat smysluplný projekt s možným výdělkem.

Intuice v podnikání

Intuice v podnikání
14.11.2017
Pracovna, Vlkova 36, Praha 3
19:00 - 21:00
450
Více informací zde

Dle Steva Jobse je intuice silnější než intelekt. Jak ale poznat, kdy je vhodné řídit se intuicí a kdy následovat pouze čísla a fakta? Pokud chcete zjistit více, stavte se na naší přednášce, kterou pořádáme v rámci Týdne podnikání.

Jak na technologické inovace

Jak na technologické inovace
14.11.2017
Coworking Opero, Salvátorská 931/8, Praha
17:00 - xx:xx
NE
Více informací zde

Řešíte technologické inovace? Hledáte partnery pro vývojové aktivity nebo jenom potřebujete něco nového vyvinout? Chcete při tom spolupracovat s výzkumnou organizací nebo vysokou školou? Tak přijďte na interaktivní přednášku, kterou povedou Vojtěch Kadlec, spoluzakladatel UNICO.AI, a Jiří Navrátil, technologický skaut z Direct People. Dozvíte se, jak se řeší technologické inovace ve spolupráci s výzkumnými organizacemi v zahraničí. Ukážeme vám, jaké možnosti spolupráce máte v Česku a jak na ně. Celá akce je zdarma a můžete se na ni potkat s dalšími, kteří řeší podobné výzvy.

KYBERNETICKA REVOLUCE.CZ ? PRŮMYSL 4.0 V PRAXI

KYBERNETICKA REVOLUCE.CZ ? PRŮMYSL 4.0 V PRAXI
14.11.2017
Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín
9:00 - xx:xx
Více informací zde

Praktické aspekty implementace novinek souhrnně označovaných jako Průmysl 4.0 ve firemním prostředí.

Marketing a média (Jiří Vicherek)

Marketing a média (Jiří Vicherek)
14.11.2017
MFC UJEP, fialový sál, Pasteurova 1, Ústí nad Labem
14:00 -
zdarma

Jak na píárko? Je lepší než inzerce? Vyplatí se firmě udržovat dobré vztahy s novináři, jak a čím je zaujmout, jak napsat tiskovou zprávu a kdy udělat tiskovou konferenci? Nejen o tom bude přednáška Jiřího Vicherka z agentury Fenek v rámci podnikatelského inkubátoru StartUp Go. Přednáška je určená pro širokou veřejnost. Vstup po registraci zdarma (registrace zde: http://icuk.cz/aktuality/otevrene-prednasky-inkubatoru-startup-go-jak-uspet-na-hithit-a-jak-udelat-dobre-piarko-136)

Road Map for Expansion to New Markets Workshop

Road Map for Expansion to New Markets Workshop
14.11.2017
Yeye Agency, Rumunská 122/26, Praha 2
14:30 - 17:30
470
Více informací zde

How do you choose the countries to expand? How do you decide about your expansion strategy? What kind of problems will you face with? How to find possible partners in your target country? How to create a start-up team? How much should you invest? You shall join us if you want to find answers.

Mužský kruh

Mužský kruh
14.11.2017
Širší centrum Prahy, přesné místo bude upřesněno
18:30 - 21:30
350
Více informací zde

Chlapi potřebují sílu, inspiraci, zpětnou vazbu, závazky, disciplínu a další podněty pro to, aby realizovali své projekty a vize opravdu úspěšně.Záměrem a cílem tohoto tvůrčího setkání podle principů mužského kruhu je získat podporu, výživu, inspiraci, podněty a hlavně kuráž, sílu a disciplínu pro realizaci tvých projektů a záměrů vedoucích ke zkvalitnění života tvého a dalších lidí, pro růst tvé osobní či profesní prosperity.

Peníze, nebo život?

Peníze, nebo život?
14.11.2017
Aula VŠB ? TU Ostrava, místnost NA 2, 17. listopadu, Ostrava
15:00 - 17:00
NE
Více informací zde

Zveme vás na přednáškou o moderních způsobech podnikání s názvem Peníze nebo život?, kterou vás provede spisovatel a propagátor svobodnějšího a zodpovědnějšího podnikání Tomáš Hajzler a úspěšný podnikatel a filantrop Martin Hausenblas. V průběhu přednášky a následné společné diskuze se budeme soustředit na otázky jako jsou například "Čemu a jak dát přednost aneb Dobrý život" tak, jak ho popsal Aristoteles. Ten popisoval Dobrý život jako život podle ctností a v souladu s vlastním přesvědčením. Je v dnešní formě kapitalismu takový život vůbec možný? Do jaké míry je možné ?žít? a jak velkou část života je třeba věnovat tomu, abychom ?na život vydělali?? A jak se vyděláváním nenechat odvést od toho podstatného?

Na online podnikání bez učebnic

Na online podnikání bez učebnic
14.11.2017
Vysoká škola ekonomická v Praze, místnost NB A
18:00 - 19:45
NE

Dozvíte se, jak na online marketing v praxi a jak ho využít pro úspěšné podnikání. Jakub Rož, jeden z nejmladších českých milionářů se úspěšně prosadil v oblasti digitálního marketingu a své zkušenosti a vědomosti Vám předá 14.11. od 18:00 na VŠE.

Daně 2017 v příkladech

Daně 2017 v příkladech
14.11.2017
Husova tř. 9, 370 01 České Budějovice
9:00 - 13:00
2200 Kč bez DPH, pro členy JHK 1600 Kč bez DPH
Více informací zde

Důraz semináře bude kladen na daň z příjmů, DPH a účetnictví, ale také na řešení problémů účastníků semináře...

Konzultační den API, CzechInvest a CzechTrade

Konzultační den API, CzechInvest a CzechTrade
14.11.2017
Holandská 3, 639 00 Brno - Štýřice
9:00 - 15:00
zdarma
Více informací zde

Regionální kancelář agentury CzechInvest a API si Vás dovoluje pozvat na konzultační den, jehož cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro začínající i stávající podnikatele, programů z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost či konzultace k podpoře exportu. Přítomni budou zástupci agentur CzechInvest, Agentury pro podnikání a inovace a CzechTrade. Konzultace jsou bezplatné. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději 13. listopadu 2017 e-mailem na adresu brno@agentura-api.org.

Ranní káva s právníky

Ranní káva s právníky
14.11.2017
Tábor, A. Kančeva 2506
9:00 - 10:30
500 Kč (vč. DPH), pro členy JHK zdarma
Více informací zde

V rámci právní prevence jsme pro Vás připravili ranní kávu s právníky na téma: Na čem závisí Váš úspěch v civilním soudním sporu (pohledem advokáta).

Podnikni to! - už na vysoké

Podnikni to! - už na vysoké
14.11.2017
Masarykova univerzita - ESF (Lipová 41a, 602 00 Brno-střed), učebna P104
16:20 - 18:20
zdarma
Více informací zde

Že je podnikání nebezpečné? V televizi říkali, že bude potřeba hromada času i peněz? Přijď se podívat jakým způsobem rozjíždějí své první podnikatelské záměry studenti, kteří před 5 týdny neměli s podnikáním téměř žádné zkušenosti. Čeká tě odpoledne plné prezentací i otevřené diskuze.

Všechno, co jste chtěli vědět o koupi a prodeji firem (ale báli jste se zeptat)

Všechno, co jste chtěli vědět o koupi a prodeji firem (ale báli jste se zeptat)
14.11.2017
Coworking Opero, zasedací místnost Viola, Salvátorská 931/8, Praha
10:00 - 16:00
zdarma, po registraci

Využijte možnost individuální konzultace zdarma s předními odborníky ze světa práva, daní a M&A poradenství. Na konzultaci se můžete dozvědět, jak se připravit na prodej či koupi společnosti, jak stanovit kupní cenu, případně jak ji financovat či jak zvládnout předání firmy a jak nastavit vztahy mezi novými společníky, zda prodat či koupit nyní nebo spíše počkat a cokoli dalšího z této oblasti, co vás bude zajímat. Váš preferovaný čas a téma konzultace si můžete rezervovat zasláním emailu na jana.nejedla@cslegal.cz

Vymysli lepší firmu za hodinu (prakticky zaměřený workshop s kartami s čísloobrázky

Vymysli lepší firmu za hodinu (prakticky zaměřený workshop s kartami s čísloobrázky
14.11.2017
IES FSV UK, Opletalova 26, aula 314 (2.patro)
15:30 - 16:50
ne
Více informací zde

Možná víš, že pouze 12% firem, které byly ve Fortune 500 v roce 1955, se tam udrželo do letošního roku. Schumpeterovská kreativní destrukce je tvrdá realita. Avšak střední Evropa je svou kreativitou proslulá, přijď dokázat, že to pořád platí. Těš se na velkou spoustu podnikatelských nápadů. Třeba společně vymyslíme lepší firmu: ať už nápaditý výrobek, dobře vyladěnou službu, anebo třeba procesní inovaci s příznivým celospolečenským dopadem. Jak to bude probíhat: začneme krátkou kreativní rozcvičkou. Pak strávíme v týmech půl hodiny vymýšlením geniálních inovací. Následně nápady odprezentujeme a zkusíme je doladit. Podobný workshop proběhl v Impact Hubu v Praze, Brně a Ostravě v rámci Týdne inovací a na festivalu FestUp v Ústí nad Labem. V rámci Týdne podnikání ho můžeš navštívit zdarma.

Osobní Brand - Tomáš Lukavec

Osobní Brand - Tomáš Lukavec
14.11.2017
University of Economics, Prague, Winston Churchill sq. 1938/4, Prague, 13067, NB B
20:00 - 21:30
zdarma
Více informací zde

Jak OPRAVDU odhalit ?kdo jsem a co dělám?? Jak ŽÍT posláním a vydělávat přitom? Jak prezentovat, když toho dělám více a nechci působit rozpolceně? Jak se KONEČNĚ odlišit od konkurence pomocí jednoduché strategie slavných osobností.

Možnosti čerpání dotací pro podnikatele z OP PIK

Možnosti čerpání dotací pro podnikatele z OP PIK
14.11.2017
Praha 2, Štěpánská 15
13:00 -
zdarma
Více informací zde

Seminář představí aktuální možnosti finanční podpory projektů malých a středních firem zejména v oblasti zpracovatelského průmyslu a souvisejících službách, s důrazem na programy na podporu inovací, aplikovaného výzkumu a vývoje a spolupráce firem a vysokých škol.

Jak prezentovat svoji firmu nebo značku na Instagramu

Jak prezentovat svoji firmu nebo značku na Instagramu
14.11.2017
Podnikatelský inkubátor, Vysoká škola báňská ? Technická univerzita Ostrava (mapa zde)
9:00 - 15:00
2 800Kč
Více informací zde

Instagram může být pro podnikatele, firmu nebo značku velice silným marketingovým nástrojem pro budování jména a povědomí. Bohužel však nestačí jen sdílet "hezké" fotky a doufat, že to takříkajíc klapne! Pro úspěšný Instagram potřebujete nejenom jasně definovanou strategii a plán, ale také správně pochopit fungování této sociální sítě. Přijďte na kurz Katky Pavlíčkové, který studenti hodnotí jako jeden z nejlepších Instagramových kurzů na českém trhu.

Jak na nábor pracovníků na internetu?

Jak na nábor pracovníků na internetu?
14.11.2017
Na Florenci 2116/15, Praha 1, 110 00
9:00 - 15:00
3812/ 4477
Více informací zde

Nejsou lidi! Dnešní situace na trhu práce nahrává více zaměstnancům než zaměstnavatelům. Nábor nových pracovníků tak často připomíná hledání jehly v kupce sena. Výsledkem je permanentní tlak na personalisty. Na jedné straně jsou požadavky vedení a na straně druhé minimální nabídka na trhu práce. Vyhněte se tomuto tlaku alespoň na 1 den a přijďte za námi na školení, kde načerpáte inspiraci i poznatky. Cílem workshopu je si ukázat, jak na nábor pracovníků v on-line světě, jako jsou pracovní portály a sociální sítě s primárním důrazem na Facebook.

Corporate Innovation Best Practice

Corporate Innovation Best Practice
14.11.2017
Husitská 705/54 130 00 Praha
18:30 - xx:xx
pouze pro zvané

Get inspired by the best innovators in the field

Akademie zdravého vnitřního prostředí - cesta za hranice možností pasivního energetického standartu

Akademie zdravého vnitřního prostředí - cesta za hranice možností pasivního energetického standartu
14.11.2017
Vývojové a výrobní centrum iClima (Infraclima), Zápy u Prahy
11:00 - 16:00
NE
Více informací zde

Kapilární rohože jsou budoucností energetické soběstačnosti a zdravého vnitřního prostředí. Velkoplošné sálavé vytápění a chlazení pomocí neviditelných hydrokapilárních rohoží posouvá možnosti regulace teploty interieru do nové úrovně. Na straně jedné, využití vody o nízké teplotě pro vytápění i chlazení, přináší obrovskou energetickou úsporu. Vedle toho ale eliminací radiátorů a klimatizace (a všech negativ s nimi spojených) vytváří zdravé vnitřní prostředí, s možností přirozeného větrání. Zdravé vnitřní prostředí vhodné pro alergiky i astmatiky, vhodné pro rehabilitaci pacientů, vhodné do domácností i kanceláří, do veřejných prostor, ubytovacích zařízení, škol a nemocnic. Velkoplošné (podlahové) vytápění a (stropní) chlazení navíc umožňuje přirozené větrání, výrazně snižuje potřebu zatemňování oken domů v létě kvůli udržování chladu (problém pasivních domů bez integrovaného chlazení) a snižuje také množství použitého vnějšího zateplení budov. V Zápech u Prahy bude zájemcům k dispozici multifunkční areál, celoročně s minimálními náklady udržovaný ve stabilní teplotě kolem 22?C. V prostředí, temperovaném plnoplošným pokrytím hydrokapilárními rohožemi, fungují kanceláře, přednáškové sály, výrobní prostory i ubytovna, s celoročními náklady vytápění a chlazení na úrovni většího rodinného domu! V rámci Týdne podnikání bude představena kapilára nové generace, s vyšším výkonem a účinností, vyvíjená speciálně pro stropní chlazení a podlahové vytápění. No dotazy zájemců pak bude připraven odpovědět i pan Michal Rybář, guru českých stavebních plastů a úspěšný inovátor a vynálezce.

Finále soutěží kvality Lektor/ka roku 2017 a Vzdělávací instituce roku 2017

Finále soutěží kvality Lektor/ka roku 2017 a Vzdělávací instituce roku 2017
15.11.2017
Hotel Alwyn, Vítkova 26/151, Praha
18:00 - xx:xx
ANO, dobrovolné
Více informací zde

Jedná se o závěrečnou akci k soutěžím kvality, které každoročně vyhlašuje Asociace institucí vzdělávání soutěží. V rámci finále se představí tři finalisté, kteří budou mít příležitost představit sebe a své organizace. Z finalistů budou vybráni vítězové akce. Jedná se o akci, která podporuje kvalitu v dalším vzděláváním.

Podnikatelský duch uvnitř firmy: Praktický workshop

Podnikatelský duch uvnitř firmy: Praktický workshop
15.11.2017
K10 Coworking, Koperníkova 10, Praha 2
8:30 - 11:30
350
Více informací zde

Řešíte, jak začít rozvíjet vaše zaměstnance tak, aby získali podnikatelský, startupový mindset? Jak nastartovat (digitální) inovace ve vaší společnosti? Na této business snídani se dozvíte, jak na to. Na vlastní kůži si díky krátkým simulačním hrám zažijete metody inovace jako je lean a design thinking, které nyní od startupů přebírají velké společnosti.

Google aplikace - Co, Proč a Jak?

Google aplikace - Co, Proč a Jak?
15.11.2017
Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, Praha 5
17:00 - 20:00
600
Více informací zde

Představte si svět, ve kterém vás výpočetní technika neokrádá o drahocenný čas. Svět, ve kterém nemusíte řešit zastaralý software, instalaci tuctu programů ani zdlouhavé zálohování. Máte jej na dosah ? klíčem k němu je G Suite.Ovládnout sílu a potenciál G Suite můžete i vy. Budoucnost kancelářské práce leží v cloudu.

Zásady správné grafiky

Zásady správné grafiky
15.11.2017
ČVUT (nová budova), Jugoslávských partyzánů, Praha
9:00 - 14:00
250
Více informací zde

Tápete při tvorbě grafických podkladů? Chcete si sami udělat jednoduchou a hezkou grafiku? Na semináři se dozvíte základní informace o problematice zadávání projektů a hlavně o tvorbě grafiky ? jak zvolit barvy, správné písmo, na co si dát pozor při navrhování tiskovin, jaké jsou technologie tisku, grafické formáty, na co si dát pozor při zpracovávání podkladů. Věnovat se budeme i důležité součásti grafiky ? typografii. Přihlášky na www.zasadygrafiky.cz

GDPR v marketingu

GDPR v marketingu
15.11.2017
Lipka, Brno, Kamenná 20, 639 00 Brno
13:30 - xx:xx
2 490 Kč
Více informací zde

O strašákovi se zkratkou GDPR jste už asi slyšeli. Od května 2018 hrozí firmám za špatné nakládání s osobními údaji obrovské sankce. A v jaké oblasti se s osobními údaji pracuje nejvíc? Tušíte správně, v marketingu.S Petrou Dolejšovou a Martinem Kurkou z AK eLegal jsme proto připravili školení o GDPR přesně na míru vám, marketérům. Ať už působíte v agentuře, in-house nebo na volné noze. Účast doporučujeme i majitelům či ředitelům firem.

Den otevřených dveří v Jurispace - coworkingu exklusivně pro advokáty

Den otevřených dveří v Jurispace - coworkingu exklusivně pro advokáty
15.11.2017
Jurispace - coworking pro advokáty, Radlická 505/58, Praha 5
9:00 - 13:00
NE

přijďte se podívat do Jurispace - jedinečného coworkingu exklusivně pro advokáty a zjistěte jak Vám může Jurispace při startu a růstu Vaší advokátní kanceláře pomoci.

Workshop: Spory a prevence jejich vzniku

Workshop: Spory a prevence jejich vzniku
15.11.2017
Jurispace - coworking pro advokáty, Radlická 505/58, Praha 5
9:00 - 13:00
2000+DPH

Spory a prevence jejich vzniku, dostupné možnosti jejich řešení (jejich plusy a mínusy, potenciální účinky, které mají na skutečné vyřešení skutečné podstaty a příčiny sporu).

Jak si zjednodušit podnikání

Jak si zjednodušit podnikání
15.11.2017
sabi consulting s.r.o., Hodonínská 4, Praha 4
13:00 - 18:00
300 Kč

Každá firma a podnikatel musí zajistit soulad s požadavky legislativy, a nejen s ní. Procesní řízení je jeden z nástrojů zajištění shody např. s ISO normami, legislativou, smluvními požadavky. Je nutné tyto požadavky konzistentně promítnout do procesního řízení, využít veškerých možností IT podpory a automatizace. Současně je nezbytné myslet na bezpečnost a také nezapomínat na smysluplné metriky.

Stavte a inovujte značky tak, jak to dělají agentury

Stavte a inovujte značky tak, jak to dělají agentury
15.11.2017
Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín
16:30 - xx:xx
NE

Na workshopu vystoupí Martin Zdražil z agentury Digital Brain, který nám představí životní fáze start-upů a jak se hned na začátku (ne)vydat špatnou cestou, řekneme si, jak funguje ověřování start-up firem skrze marketing a ukážeme si nástroje a metody pro ověřování nápadů. Součásti programu jsou i případová studia z praxe.

Valachian business day 2017

Valachian business day 2017
15.11.2017
Kulturní dům Valašské Klobouky
9:00 - 18:00
NE

Veletrh zaměstnanosti, na který naváže konzultační den pro podnikatele s Czechinvestem, odpoledne to bude setkání ředitelů škol a firem spolu s veřejnou správou (tato podakce ještě nemá přesný název a celé to uzavře tzv. Business diner s udílením cen za společenskou odpovědnost podniků, živnostníků a startupistů

Future of Digital 2018

Future of Digital 2018
15.11.2017
ETNETERA HUB Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7
16:00 - 18:00
Pro zvané klienty

"Zajímají Vás inovace, vize a trendy v digitálním marketingu? Chcete se více přiblížit světu virtuální reality a budoucnosti chytrých prodejen? Tak je tato událost přímo pro vás. Dozvíte se, že nákupní proces není one-stop-shop a vše nelze měřit jen na konverze, ukážeme si využití umělé inteligence v online marketingu. Vezmeme vás do světa virtuální reality, představíme vám Chytrou prodejnu pro retail na bázi Google technologií a ukážeme si jak využít strojové rozpoznání přirozené řeči a obrazu ke zlepšení znalostí o zákaznících a lepšímu oslovení. "

Jak využít design v korporaci

Jak využít design v korporaci
15.11.2017
Impact HUB Praha, Drtinova 10, Praha 5
16:30 - 18:00
NE
Více informací zde

Podle Britského Design Councilu se každá libra investovaná do designu vrátí dvacetinásobně. Design Value Index založený na indexu S&P 500 zase říká, že kdo využíval v roce 2015 designové metodiky v podnikání, přeskočil výsledky ostatních o 211%. A to jde o měření globálních korporací jako Honeywell, 3M, Starbucks, Nike nebo SAP. Zajímá Vás, jak to udělali?

General Data Protection Regulation (GDPR)

General Data Protection Regulation (GDPR)
15.11.2017
Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín
9:00 - xx:xx
3500,- Kč (bez DPH)
Více informací zde

Vymezení pojmů a základní principy ochrany osobních a citlivých údajů

Sloganistika ? Jak kouzlit se slovy

Sloganistika ? Jak kouzlit se slovy
15.11.2017
KOVORK, Podnikatelský inkubátor VŠB-TUO, Studentská 6202/17, Ostrava-Poruba
16:00 - 18:00
100
Více informací zde

Další ze seriálu Apple Juice Meetings bude na téma Sloganistika a jak správně kouzlit se slovy. Tímto dvouhodinovým neformálním posezením nás tentokrát provede sloganistka Lenka Papřoková, která se asi jako jediná kreativní profesionálka v Česku specializuje výhradně na tvorbu sloganů, claimů, domén či názvů pro firmy a podnikatele ? jejich značky, weby, produkty, kampaně, nové projekty či startupy. Přijďte si poslechnout, jak takový profesionální název či slogan vzniká, nač musí sloganista při práci myslet a třeba vám to v budoucnu pomůže při vymýšlení vlastního názvu či sloganu.

Daně 2017 v příkladech

Daně 2017 v příkladech
15.11.2017
Jindřichův Hradec-Zasedací sál u kavárny , Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20/I, Jindřichův Hradec
9:00 - 13:00
1900 Kč vč. DPH, 1400 Kč vč. DPH
Více informací zde

Důraz semináře bude kladen na daň z příjmů, DPH a účetnictví, ale také na řešení problémů účastníků semináře...

Seminář: Internetový marketing

Seminář: Internetový marketing
15.11.2017
Č. Krumlov, budova MěÚ ,Kaplická 439
9:00 - 13:00
1200 Kč vč. DPH, pro členy 850 vč. DPH
Více informací zde

Používá Vaše firma webové stránky? Zajímá Vás, jak s jejich pomocí získat nové zákazníky?

Morning for Business

Morning for Business
15.11.2017
České Budějovice, velká zasedací místnost JHK
8:00 - 11:00
Pouze pro členy - zdarma
Více informací zde

Listopadové setkání členských firem JHK bude probíhat ve spolupráci se společností MAXI SMART s.r.o. na téma: Přínosy inteligentních systémů pro průmysl i domácnost

Jak vyladit firmu k dokonalosti?

Jak vyladit firmu k dokonalosti?
15.11.2017
Hotel Aquapalace Čestlice, Pražská 137, 251 01 Čestlice (Praha ? východ)
9:00 - 18:00
21 900
Více informací zde

Proč některé firmy trpí nedostatkem lidí a jiné nikoli? Buďte atraktivním zaměstnavatelem, jehož nabídka se neodmítá! 2-denní konference s Patrickem Valtinem, mezinárodním odborníkem na zvyšování výkonu firem a jejich zaměstnanců. Získejte z vaší firmy nadupaný stroj s vysokou precizností a nejvyšším výkonem! Kdo by na této akci neměl chybět: Vedoucí pracovník a manažer, který chce ve firmě dosáhnout mnohem vyšších výkonů a výsledků. Všichni, kteří chtějí přitáhnout více potenciálních klientů a ideálních spolupracovníků. Přihlašování na http://www.success.cz/konference/

PONER workshop

PONER workshop
15.11.2017
PONER atelier Vinohradská 165 Praha 10 (17. patro)
17:00 - 19:00
990 Kč
Více informací zde

Dvě hodiny nabit vědomostmi a poznatky, které Vám předají sourozenci Ponerovi, kterým se podařilo během tří let vybudovat z ničeho jednu z nejúspěšnějších českých modních značek současnosti. PONER dělá byznys bez kompromisů

Věnujte 3 hodiny, které vám ušetří 30 hodin, nebo i 2 miliony Kč.

Věnujte 3 hodiny, které vám ušetří 30 hodin, nebo i 2 miliony Kč.
15.11.2017
Krajská hospodářská komora Jižní Moravy TITC-VTP, Purkyňova 125, Brno Přízemí, konferenční místnost
9:00 - 12:00
Seminář v hodnotě 27 800 Kč zdarma exkluzivně pro Krajskou hospodářskou komoru Jižní Moravy a společnosti zasídlené ve vědeckotechnickém parku TITC.
Více informací zde

Proč má smysl přijit? Každý den důležitý posun vpřed. Denně o hodinu řešení emailů méně. Co uděláš s 20% času denně navíc? Umíš uklízet? Stůl, kancelář, domácnost? Vyrušování v rozumné míře a když se tobě hodí. Hravě úkoly týmu i seznam na nákup. Soustředění a čistá hlava na to nejdůležitější. Žádný bullshit, motivační a obecné kecy. Ideální pro manažery, vedoucí týmů a vytížené lidi. 3 hodiny + prostor na dotazy. Info a přihláška: www.simplerestart.cz/khkjm

StartupClub: Kde získat peníze v začátcích podnikání?

StartupClub: Kde získat peníze v začátcích podnikání?
15.11.2017
JIC INMEC, Purkyňova 649/127, Brno-Medlánky
17:30 - 19:00
zdarma
Více informací zde

Chci začít podnikat, ale nemám na to peníze. Nedostatek financí na rozjezd podnikání je stále jednou z největších překážek v životě začínajících podnikatelů. Možností, jak získat peníze pro svůj byznys, je však celá řada. Jak se ale ve všech venture investorech, business angelech, crowfundigových kampaních nebo úvěrech či dotacích vyznat? Finanční ředitel YSoft Ventures Lukáš Konečný nám na listopadovém StartupClubu vysvětlí, jak se poprat s financováním (nejen) startupů.

Minikurz: Jak a jestli začít podnikat

Minikurz: Jak a jestli začít podnikat
15.11.2017
Praha
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
600,- / 2h
Více informací zde

Přejete si začít podnikat při škole nebo zaměstnání, ale nevíte, jak do toho? Chybí Vám inspirace nebo se ztrácíte v přípravě na vlastní podnikání ? Přijďte na minikurz s názvem ?Jak a jestli začít podnikat? pod vedením Petra Moučky, úspěšného českého podnikatele a mentora. Petr Moučka založil v šestnácti letech systém reálné sebeobrany Sorudo. Z koníčku tak udělal živnost a následně firmu, která dnes uzavírá kontrakty nejen po celé České republice, ale třeba i v Mexiku. Měl tak možnost se inspirovat přímo u nejbohatších lidí planety, a rád by se teď o své cenné zkušenosti podělil i s Vámi. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Většina začínajících podnikatelů zkrachuje během prvních dvou let, protože špatně investují nebo dělají zbytečné chyby. Spoustě z nich navíc chybí propracovaný podnikatelský plán. Petr Moučka Vás krok po kroku provede světem začínajícího podnikatele a názorně Vám ukáže, jak nastartovat Vaše vlastní podnikání. ?Petr nám poskytl geniálně jednoduché návody a nástroje, co musí obsahovat fungující plán, jak se kontrolovat, jak motivovat, aby to vše časově klaplo. Přednáška byla návodná, vtipná a nakopávací. " Ing. Olga Rochowanská, stylistka CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Inspiraci, jak rozjet podnikání při škole nebo zaměstnání. Lepší orientaci v přípravě podnikání / projektů Tipy, na co si dát při podnikání pozor, a co je naopak klíčové. Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventům? Přečtěte si jejich hodnocení https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Minikurz: Jak vyrůst z živnostníka na malou firmu!

Minikurz: Jak vyrůst z živnostníka na malou firmu!
15.11.2017
Praha
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
1200,- / 2h
Více informací zde

Chcete začít podnikat efektivněji? Vyrůst z živnostníka na menší firmu, která vydělává více peněz, zachraňuje víc životů neb ?jen? více pomáhá svým klientům ? Přijďte na minikurz Petra Moučky, majitele firmy M-SOR s.r.o. a muže, který měl možnost se inspirovat u nejbohatšího muže planety, a podělí se s Vámi o své dlouholeté zkušenosti, které získal během osmnácti let podnikání. Petr Moučka postupně vyrostl z živnostníka v podnikatele, který se může pyšnit společností se zahraničními přesahy a důvěrou prestižních klientů. Jeho služeb v oblasti konzultací / mentoringu využívají CEO nadnárodních společností, zakladatel aplikace Záchranka a nebo budoucí triatlonový olympionik. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Změnit se z živnostníka na menší firmu sebou může nést řadu obtíží. Musíte se začít více orientovat ve světě podnikání, pracovat rychleji a efektivněji, vytvořit si spolehlivý pracovní kolektiv. Proto Vás Petr Moučka přenese do jedné takové začínající firmy a ukáže Vám, co vše potřebujete vědět pro její řízení. ?Petr Moučka mi vnesl do podnikání systém, prostor v hlavě a jasné linie toho, jak dotáhnout věci do konce. " JUDr. Lucie Radkovičová, advokátka CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Nadhled nad světem podnikání. Tipy, jak být efektivnější a vydělávat více Informace o klíčových faktorech pro Váš růst Rady, jak si vybírat lidi do týmu nebo vést projekty Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventů? Přečtěte si jejich hodnocení:https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Minikurz: Jak znovu získat radost z podnikání

Minikurz: Jak znovu získat radost z podnikání
15.11.2017
Praha
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
2000,- / 2h
Více informací zde

Přejete si, aby Vaše podnikání bylo efektivnější? Chtěli byste expandovat do zahraničí, ale nevíte jak? Přijďte na minikurz Petra Moučky, majitele firmy M-SOR s.r.o a muže, který měl možnost se inspirovat u nejbohatšího muže planety, a podělí se s Vámi o své zkušenosti, které získal během osmnácti let podnikání. Petr Moučka postupně vyrostl z živnostníka v podnikatele, který se může pyšnit společností se zahraničními přesahy a důvěrou prestižních klientů. Jeho služeb v oblasti konzultací / mentoringu využívají CEO nadnárodních společností, zakladatel aplikace Záchranka a nebo budoucí triatlonový olympionik. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Víme, že čas jsou peníze. Proto Vám Petr Moučka ve velmi krátkém čase ukáže / poradí, jak podnikat co nejefektivněji, jak najít spolehlivý tým zaměstnanců pro Vaši firmu nebo jak se dostat na zahraniční trh. S akcentem na to co zajímá právě Vás. ?Petrova konzultace mě doslova nakopla. Dala mi velký nadhled na mé rezervy a poskytla mi velké množství variant a možností řešení, jak své podnikání dále posunout. " MgA. Aleš Výmola, režisér a výtvarník CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Možnost znovuobjevení radosti z podnikání Tipy, jak zefektivnit své podnikání a expandovat do zahraničí Informace o klíčových faktorech pro Váš růst Rady, jak si vybírat lidi do týmu nebo vést projekty Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventů? Přečtěte si jejich hodnocení: https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Právo pro startupy

Právo pro startupy
15.11.2017
Point One, Kamýcká 1281, 165 00 Praha-Suchdol
17:00 - 19:00
NE

Jan Bárta, advokát pohybující se v oblasti startupů Vás seznámí s nejdůležitějšími právními problémy, kterým čelí rozvíjející se stratup z právního pohledu. Diskutovat tak budeme mj. nad brandingem, ochranou know-how a autorských děl, osobními údaji a dalšími otázkami.

14 kroků, jak na úspěšnou firemní reklamu na Facebooku

14 kroků, jak na úspěšnou firemní reklamu na Facebooku
15.11.2017
Na Florenci 2116/15, Praha 1, 110 00
9:00 - 15:00
3812/ 4477
Více informací zde

Směřuje vaše facebooková reklama na zákazníky ve věku 18 ? 65 let, muži a ženy z celé ČR?OK, proč ne, dělají to tak přece téměř všichni. A co když, lze zacílit mnohem, mnohem přesněji? Můžete mířit na kontakty z vaší firemní databáze, návštěvníky, kteří již někdy byli na vašem webu, fanoušky stránky nebo si definovat vlastní cílové publikum podle obecných zájmů. Oslovte třeba za cenu 150 Kč přes 15.480 lidí z Jihlavy a okolí, kteří mají zájem přímo o váš produkt, zboží, službu. Přes 4.800.000 Čechů je na Facebooku. Většina několikrát denně. Udělejte z nich své zákazníky. Oslovte je cílenou reklamou a výsledek změřte. Vaše konkurence už to dělá. Přijďte na náš workshop. Společně si řekneme a hlavně prakticky ukážeme, jak na to. Cílem workshopu je, abyste si byli sami schopni spustit kampaň, nastavit cílové publikum, remarketing a vyhodnotit výsledky.

Seminář: Ochoč si opičáka, nauč se s MailChimpem

Seminář: Ochoč si opičáka, nauč se s MailChimpem
15.11.2017
Moje Dílna,Tř. T. Bati 39 - Zlín
9:00 - 11:00
350 Kč (pro členy) /410 Kč (ostatní)
Více informací zde

Na semináři se budeme věnovat nejen základům e-mail marketingu, ale především se zaměříme na to, jak ovládnout Mailchimp a co udělat pro to, abyste si mohly dát ?high five? s opičákem a úspěšně odeslaly svou první e-mailovou kampaň. Seminář bude zaměřen prakticky, takže si projdeme jednotlivé kroky, jak vytvořit databázi kontaktů, jak upravit šablonu a jak následně rozeslat kampaň. Nezapomeneme ani na reporty z kampaně ? co vše můžete z reportu vyčíst.

Obchodní anglická snídaně podnikatelského klubu Czech Cool Trade v Praze

Obchodní anglická snídaně podnikatelského klubu Czech Cool Trade v Praze
15.11.2017
Restaurace Salut v hotelu Absolutum, Jablonského 4, 170 00 Praha 7
8:00 - 10:00
Cena pro členy: 300 Kč vč 21% DPH. Cena pro hosty: 400 Kč vč 21% DPH.
Více informací zde

Zveme Vás na obchodní setkání, které pořádá podnikatelský klub Czech Cool Trade. Čeká Vás přínosné networkingové setkání s dalšími členy podnikatelského klubu CCT a výborná anglická snídaně. Rezervace nutná.

Czech Pitch Night

Czech Pitch Night
15.11.2017
Prague Startup Market Bubenské nábřeží 306/13 (Hall 24), Praha
17:30 - 21:00
NE
Více informací zde

Czech Pitch Night is a unique event concerned 10 Czech start-up entrepreneurs to get a chance to deliver a 4-minute elevator pitch to a panel of up to 10 top-tier investors. The selection of a pitching start-ups will consist of start-ups currently looking for funding with potential to boost in valuation. Pitching start-ups will observe and learn what?s important to potential investors and how to pitch successfully in a short period of time. Every start-up will be provided with 4-minute interval for presentation and 3-minute interval for questions from pitch judges. Czech Pitch Night will culminate at the end, when the winner start-up will be announced according to overall score observed by pitch judges.

Odborný seminář: CS Legal, Advokátní kancelář

Odborný seminář: CS Legal, Advokátní kancelář
15.11.2017
Slovanský dům
15:00 - 16:00
V ceně vstupenky

Panelová diskuze s předními odborníky a úspěšnými businessmany zaměřená zejména na praktické zkušenosti.

(Sebe)koučování podnikatelských cílů

(Sebe)koučování podnikatelských cílů
16.11.2017
Dítě Luny, Karlovo nám. 146/9A, Třebíč
17:30 - 19:30
200 Kč

Prakticky zaměřený workshop poskytne přehled o tom, jak může být koučink užitečný při rozjezdu, rozvoji nebo transformaci vašeho podnikání. Téma si můžete připravit předem nebo ho zvolíte až na místě. Uspořádáte si myšlenky a odnesete si své vlastní nové nápady a chuť udělat pro sebe a své podnikání konkrétní kroky, které vás posunou. Workshop vede Zuzana Dudková www.zuzanadudkova.cz

Gastronautka- improvizovaná vietnamská restaurace

Gastronautka- improvizovaná vietnamská restaurace
16.11.2017
Impact Hub Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
8:00 - 17:30
NE

Až jednou budu velká, otevřu si bistro. Jestli vyrostu hodně brzo, bude to pravděpodobně bistro vietnamské, protože to mě baví. Přijďte na moje domácí Pho, Bún B? Nam B?, závitky nebo vietnamské kafe.

IKIGAI - "Objev smysl života" tzv. Dělej co tě baví.

IKIGAI - "Objev smysl života" tzv. Dělej co tě baví.
16.11.2017
Impact Hub Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
17:00 - 20:00
290/390

Co mě opravdu v životě baví? Od čeho začít a jak zjistit v čem jsem opravdu dobrý? Proč mi některé věci v životě jdou a dávají smysl a jiné mě zase demotivují? Ve světě je tolik možností co bych mohl dělat, tak jak mám najít tu správnou cestu. Chci, aby se má práce stála mou vášní. Chci v životě za sebou něco zanechat a chtěl bych dát něco lidem kolem. Chci pociťovat radost z mého profesního a osobního života. Prostě ať je můj život naplněný. Příjďte s námi objevit svůj smysl života, překonat svou konforntní zónu a začít žít na 100 procent.

Jak zábavně a efektivně na firemní sociální sítě?

Jak zábavně a efektivně na firemní sociální sítě?
16.11.2017
Praha
9:00 - xx:xx
3 400Kč

Svět sociálních sítí roste a mění se rychlostí světla. Nikdy jste neměli tolik možností, jak se dostat ke svým fanouškům přesně tam, kde vás chtějí vidět. Levně, efektivně a takovým způsobem, že budou váš obsah šířit sami dále. Jste začátečník nebo středně pokročilý? Zkoušíte to na Facebooku a možná i dalších sociálních sítích, ale nevíte jak na to? Chtěli byste se naučit základům i pokročilým funkcím? Chtěli byste pochopit, jak to všechno skloubit a hlavně jak na tom všem vydělat? To vše prakticky, vám šité přímo na míru a se skvělou výběrovou kávou!

Impact Hub MeetUp

Impact Hub MeetUp
16.11.2017
Impact Hub, Cyrilská 7, Brno
18:30 - xx:xx
pro členy zdarma/120/300
Více informací zde

Máte šanci seznámit se nečekaně rychle se spoustou zajímavých lidí. Možná budete překvapeni, jak velká diverzita profesí, zájmů, talentů a lidských příběhů se skrývá pod naší střechou. Vyměníme si vizitky, kontakty a třeba i nějaké ty zkušenosti. Přesně o tom to totiž je : ) Přijďte si udělat reklamu, zajistit nové, ověřené známosti a zároveň užít večera v dobré společnosti! Členové se registrují pomocí Huberta. Nejste naším členem, ale přesto byste na akci rádi dorazili? Noví hosté jsou u nás vždycky vítáni!

Minutový řečník

Minutový řečník
16.11.2017
In-spiro, Argentinská 38
16:45 - 20:00
4000 Kč, sleva 10% - heslo Týden Podnikání
Více informací zde

Znervózňuje tě, když máš mluvit před více lidmi? Není tvůj projev podle představ? Je několik zásadních chyb, které tvůj projev kazí. Společně je najdeme, zbavíme tě jich a doladíme tvé vystupování k dokonalosti. Minutový řečník, protože kamarádi tě na chyby v projevu neupozorní! https://www.facebook.com/pg/MinutovyRecnik/photos/?tab=album&album_id=1353477001340922

Invention cycle workshop

Invention cycle workshop
16.11.2017
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
12:00 - 18:00
zdarma pro registrované
Více informací zde

V tomto interaktivním semináři se účastníci seznámí s novým přístupem k podnikání propagovaným Stanfordskou profesorkou Tinou Seeligovou a užívaným společností Microsoft. Seminář se skládá z několika částí, v nichž je vysvětleno, jak se naše kreativita vnitřně neustále utváří a jak je následně ovlivňována vnějšími okolnostmi. Otestujte se, abyste porozuměli, co trh potřebuje, a navrhněte podnikatelský záměr Vašeho produktu!

Den na zkoušku

Den na zkoušku
16.11.2017
Impact Hub, Cyrilská 7, Brno
8:00 - 18:00
zdarma pro registrované
Více informací zde

Pro všechny volnonohaře, podnikatele, coworkingové nadšence i náhodné zvědavce chystáme ve čtvrtek 16. listopadu Den na zkoušku. Doražte si bez závazků a zdarma vyzkoušet, jaké to je pracovat v inspirativním prostředí a v centru aktivní komunity. Dostanete příležitost poznat nové lidi, pořádně si zanetworkovat a nasát unikátní atmosféru brněnského Impact Hubu. Celý den budou v prostoru k dispozici členové našeho týmu, kteří zodpoví jakoukoli vaši otázku. 9:00 networking a společná prohlídka Hubu #1 13:00 networking a společná prohlídka Hubu #2 18:30 MeetUp (pro účastníky Dne na zkoušku zdarma i bez členství) Registrační formulář Dne na zkoušku: http://bit.ly/2xPaYyK

Jak využít design v korporaci

Jak využít design v korporaci
16.11.2017
Impact HUB Brno, Cyrilská 7, Brno
16:30 - 18:00
NE
Více informací zde

Podle Britského Design Councilu se každá libra investovaná do designu vrátí dvacetinásobně. Design Value Index založený na indexu S&P 500 zase říká, že kdo využíval v roce 2015 designové metodiky v podnikání, přeskočil výsledky ostatních o 211%. A to jde o měření globálních korporací jako Honeywell, 3M, Starbucks, Nike nebo SAP. Zajímá Vás, jak to udělali?

Grafy MS Excel

Grafy MS Excel
16.11.2017
Tábor, A. Kančeva 2506
9:00 - 14:00
1500 Kč vč. DPH, pro členy 1000 Kč včetně DPH
Více informací zde

Kurz je učen všem, kdo se chtějí naučit vhodně používat nástroje ke znázornění údajů v programu MS Excel ve formě grafů.

Jak si vybrat vysněné zaměstnance a formy spolupráce

Jak si vybrat vysněné zaměstnance a formy spolupráce
16.11.2017
Pracovna ŽENY s.r.o. Karlínské náměstí, Praha 8
9:00 - 13:00
1350 Kč, Sleva 10% - heslo do poznámky při registraci ?Týden podnikání?
Více informací zde

Podnikáte/vedete tým a hledáte k sobě schopné lidi, kteří vám pomohou splnit váš obchodní sen? Potřebujete vědět jak navázat kontakt a zjistit zda vám společná práce půjde? Nabízíme vám praktický kurz, kde vám ukážeme jak efektivně vybírat spolupracovníky a jaké máte možnosti spolupráce. Přihlášky: https://www.babyoffice.cz/Akce/jak-si-vybrat-schopne-zamestnance-a-formy-spoluprace/

seminář JIC: Jak na smlouvy správně a srozumitelně

seminář JIC: Jak na smlouvy správně a srozumitelně
16.11.2017
JIC INMEC Purkyňova 649/127, Brno-Medlánky, 612 00
16:00 - 18:00
ne
Více informací zde

Musíte připravit nebo podepsat smlouvu, jenže právo je proVás stejně nesrozumitelné jako čínština či japonština? Přijďte na seminář JIC s advokáty z Forlex, kteří Vám vysvětlí, jak správně na smlouvy. Ukážeme si, jak uzavřít smlouvu, na cosi dát pozor nebo jak zajistit svá práva. Nečekejte podrobný výklad právní úpravy, ale praktické představení smluvní problematiky a jejich úskalí. Těšit se můžete na příklady z praxe i užitečné příklady.

Startup Grind Prague hosts Chris Kelsey (Founder Cazza)

Startup Grind Prague hosts Chris Kelsey (Founder Cazza)
16.11.2017
University of Economics, Prague, Winston Churchill sq. 1938/4, Prague, 13067
18:30 - 21:00
5 EUR. students- free
Více informací zde

Everyone is very welcome to the next Startup Grind Prague! On 16th November we'll host Chris Kelsey (Co-Founder & CEO, CAZZA). Do you want to know Why Chris decided to start his own business at the age of 17, how to build a business from scratch and what is the CAZZA vision and business strategy in the 3D printing field. Join us for this amazing event! Grab you ticket here: https://goo.gl/XjS3GZ

Sociální podnik Café Therapy - 12 let zkušeností

Sociální podnik Café Therapy - 12 let zkušeností
16.11.2017
Café Therapy, Školská 30, Praha 1
10:00 - 13:00
zdarma
Více informací zde

Café Therapy od svého vzniku v roce 2005 provozuje Integrační sociální podnik jehož cílem je udržitelný podnikatelský záměr v oblasti gastronomie a také zaměstnávání obtížně zaměstnatelných osob. Café Therapy navazuje na britské standardy sociálních firem, inspirací je též rakouský model sozialökonomische betrieb - transitarbeit. Za 12 let realizace pracovalo v Therapy téměř 150 klientů, z nichž dnes více jak 90% normálně funguje v běžném životě. Vyvažování podnikání vs sociální cíle, sociální podnikání v době hospodářské krize a možnosti řešení, spolupráce v místní komunitě při rozvoji sociálního podniku, současnost a rozvojové aktivity naší firmy - témata workshopu.

Průmysl 4.0 v kontextu měnících se požadavků na zaměstnance

Průmysl 4.0 v kontextu měnících se požadavků na zaměstnance
16.11.2017
Sokolská třída 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz (Prostory Impact Hubu)
16:00 - 17:30
NE

V reflexi na mohutný rozvoj automatizace a robotiky, který je zachycen ve vizi Průmysl 4.0, se také mění požadavky na zaměstnance a to téměř ve všech oborech - nejcitelnější je tato změna v oblasti průmyslové výroby, logistiky a IT. Tento workshop by tak měl nejen stručně ozřejmit základní principy problematiky Průmysl 4.0, ale také na základě společné diskuze formulovat návrhy, jak modifikovat obsah formálního i neformálního vzdělávání tak, aby jeho účastníci byli snadno uplatnitelní na trhu práce, kde se v současné době nepotkává nabídka s poptávkou zvláště v oblasti technických profesí.

Kreativní nápady snadno a rychle

Kreativní nápady snadno a rychle
16.11.2017
18:00 - xx:xx
450
Více informací zde

Potřebujete pro svou práci nápady? Chcete vymyslet něco originálního nebo se naučit, jak tvůrčí cestou vyřešit problém? Dobrý nápad vám může vydělat peníze, pomoci ve složité situaci nebo potěšit druhé.Kreativní myšlení není pouze doménou umělců, ale je to schopnost, kterou se můžeme naučit. Existují totiž postupy, které hledání nových nápadů zrychlují a usnadňují. Postupy, které se používají v úspěšných inovativních firmách.Autor knihy Inovace je rozhodnutí ve svém kurzu představuje nejlepší metody pro vaše osobní brainstormingy.Kurz je koncipován jako skupinový workshop, v rámci kterého s pomocí metod tvůrčího myšlení řešíme společně vybraný problém. To vám umožní metody nejen poznat, ale i vyzkoušet si je na praktickém příkladu.Více informací na: https://www.naucmese.cz/kurz/kreativni-napady-snadno-a-rychle

Nakopni svoje podnikání s HITHITEM! Vše o crowdfundingu s Jonášem Herzou

Nakopni svoje podnikání s HITHITEM! Vše o crowdfundingu s Jonášem Herzou
16.11.2017
Pracovna, Vlkova 36 Praha 3 Žižkov
18:00 - xx:xx
NE
Více informací zde

Otevřít si vlastní bistro, začít šít designové ponožky nebo vydávat online magazín...ať už máte jakýkoliv nápad, můžete ho prověřit na Hithitu. Za 4 roky už pomohl sehnat více než 100 milionů Kč na kreativní nápady všeho druhu. Pobavíme se o tom, jak crowdfunding funguje, pro jaké nápady se hodí a jak se dá využít pro podnikatelský záměr. Jonáš Herza pracuje v Hithitu jako Lovec projektů a konzultant. Má za sebou spolupráci s více než sto úspěšnými projekty a stojí za venkovní kanceláří Pracovna v parku. Po krátké prezentaci bude dost času na vaše dotazy a třeba se i podíváme na váš konkrétní podnikatelský nápad.

Minikurz: Jak a jestli začít podnikat

Minikurz: Jak a jestli začít podnikat
17.11.2017
Brno
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
600,- / 2h
Více informací zde

Přejete si začít podnikat při škole nebo zaměstnání, ale nevíte, jak do toho? Chybí Vám inspirace nebo se ztrácíte v přípravě na vlastní podnikání ? Přijďte na minikurz s názvem ?Jak a jestli začít podnikat? pod vedením Petra Moučky, úspěšného českého podnikatele a mentora. Petr Moučka založil v šestnácti letech systém reálné sebeobrany Sorudo. Z koníčku tak udělal živnost a následně firmu, která dnes uzavírá kontrakty nejen po celé České republice, ale třeba i v Mexiku. Měl tak možnost se inspirovat přímo u nejbohatších lidí planety, a rád by se teď o své cenné zkušenosti podělil i s Vámi. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Většina začínajících podnikatelů zkrachuje během prvních dvou let, protože špatně investují nebo dělají zbytečné chyby. Spoustě z nich navíc chybí propracovaný podnikatelský plán. Petr Moučka Vás krok po kroku provede světem začínajícího podnikatele a názorně Vám ukáže, jak nastartovat Vaše vlastní podnikání. ?Petr nám poskytl geniálně jednoduché návody a nástroje, co musí obsahovat fungující plán, jak se kontrolovat, jak motivovat, aby to vše časově klaplo. Přednáška byla návodná, vtipná a nakopávací. " Ing. Olga Rochowanská, stylistka CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Inspiraci, jak rozjet podnikání při škole nebo zaměstnání. Lepší orientaci v přípravě podnikání / projektů Tipy, na co si dát při podnikání pozor, a co je naopak klíčové. Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventům? Přečtěte si jejich hodnocení https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Minikurz: Jak vyrůst z živnostníka na malou firmu!

Minikurz: Jak vyrůst z živnostníka na malou firmu!
17.11.2017
Brno
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
1200,- / 2h
Více informací zde

Chcete začít podnikat efektivněji? Vyrůst z živnostníka na menší firmu, která vydělává více peněz, zachraňuje víc životů neb ?jen? více pomáhá svým klientům ? Přijďte na minikurz Petra Moučky, majitele firmy M-SOR s.r.o. a muže, který měl možnost se inspirovat u nejbohatšího muže planety, a podělí se s Vámi o své dlouholeté zkušenosti, které získal během osmnácti let podnikání. Petr Moučka postupně vyrostl z živnostníka v podnikatele, který se může pyšnit společností se zahraničními přesahy a důvěrou prestižních klientů. Jeho služeb v oblasti konzultací / mentoringu využívají CEO nadnárodních společností, zakladatel aplikace Záchranka a nebo budoucí triatlonový olympionik. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Změnit se z živnostníka na menší firmu sebou může nést řadu obtíží. Musíte se začít více orientovat ve světě podnikání, pracovat rychleji a efektivněji, vytvořit si spolehlivý pracovní kolektiv. Proto Vás Petr Moučka přenese do jedné takové začínající firmy a ukáže Vám, co vše potřebujete vědět pro její řízení. ?Petr Moučka mi vnesl do podnikání systém, prostor v hlavě a jasné linie toho, jak dotáhnout věci do konce. " JUDr. Lucie Radkovičová, advokátka CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Nadhled nad světem podnikání. Tipy, jak být efektivnější a vydělávat více Informace o klíčových faktorech pro Váš růst Rady, jak si vybírat lidi do týmu nebo vést projekty Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventů? Přečtěte si jejich hodnocení:https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Minikurz: Jak znovu získat radost z podnikání

Minikurz: Jak znovu získat radost z podnikání
17.11.2017
Brno
Brzy bude upřesněno - Brzy bude upřesněno
2000,- / 2h
Více informací zde

Přejete si, aby Vaše podnikání bylo efektivnější? Chtěli byste expandovat do zahraničí, ale nevíte jak? Přijďte na minikurz Petra Moučky, majitele firmy M-SOR s.r.o a muže, který měl možnost se inspirovat u nejbohatšího muže planety, a podělí se s Vámi o své zkušenosti, které získal během osmnácti let podnikání. Petr Moučka postupně vyrostl z živnostníka v podnikatele, který se může pyšnit společností se zahraničními přesahy a důvěrou prestižních klientů. Jeho služeb v oblasti konzultací / mentoringu využívají CEO nadnárodních společností, zakladatel aplikace Záchranka a nebo budoucí triatlonový olympionik. PROČ SE KURZU ZÚČASTNIT? Víme, že čas jsou peníze. Proto Vám Petr Moučka ve velmi krátkém čase ukáže / poradí, jak podnikat co nejefektivněji, jak najít spolehlivý tým zaměstnanců pro Vaši firmu nebo jak se dostat na zahraniční trh. S akcentem na to co zajímá právě Vás. ?Petrova konzultace mě doslova nakopla. Dala mi velký nadhled na mé rezervy a poskytla mi velké množství variant a možností řešení, jak své podnikání dále posunout. " MgA. Aleš Výmola, režisér a výtvarník CO VÁM MINIKURZ PŘINESE? Možnost znovuobjevení radosti z podnikání Tipy, jak zefektivnit své podnikání a expandovat do zahraničí Informace o klíčových faktorech pro Váš růst Rady, jak si vybírat lidi do týmu nebo vést projekty Chcete vědět, co ještě daly kurzy jejich absolventů? Přečtěte si jejich hodnocení: https://navolnenoze.cz/prezentace/petr-moucka/doporuceni/

Inovace je rozhodnutí

Inovace je rozhodnutí
17.11.2017
17:00 - xx:xx
1 000Kč
Více informací zde

Nejlepší inovátoři se mění takřka nepřetržitě. S novými službami a výrobky mění své pracovní postupy i procesy prakticky v reálném čase. Naučte se také jak všechny potřebné inovační projekty úspěšně prosadit uvnitř vaší organizace. Inspirujte se od světových inovátorů a vyzkoušejte si zaručené recepty pro zavedení potřebných změn. Autor knihy Inovace je rozhodnutí ve svém kurzu představuje osvědčené metody, jak inovovat v prostředí firmy.Více informací na: http://inovacejerozhodnuti.cz/kurzy/

Otevření autorizovaného prodejního zastoupení iClima v Luhačovicích

Otevření autorizovaného prodejního zastoupení iClima v Luhačovicích
20.11.2017
VASTAP 7- Uherskobrodská 984, Luhačovice
13:00 - 16:00
NE
Více informací zde

Technologie sálavého vytápění a chlazení neviditelnými hydrokapilárami byla doposud dostupná zejména zákazníkům z Prahy a středních Čech. Prodejní místo pro zájemce z Moravy citelně chybělo. Díky spolupráci se stavebním centrem VASTAP 7 se v pondělí 20. listopadu otevře první autorizované prodejní zastoupení iClima na Moravě, v lázních Luhačovice. Výběr místa není náhodný. Lázeňské město s množstvím ubytovacích a zdravotnických zařízení je ideálním centrem pro vytváření zdravého vnitřního prostředí.

Co a jak v začátcích podnikání

Co a jak v začátcích podnikání
24.11.2017
Pracovna ŽENY s.r.o. Karlínské náměstí, Praha 8
9:00 - 13:00
1200 Kč, Sleva 10% - heslo do poznámky při registraci ?Týden podnikání?
Více informací zde

Jaké jsou povinnosti při rozjezdu podnikání? Kde se mám nahlásit a kolik kam platit? Mám pro daňové účely uplatňovat paušální nebo skutečné výdaje? Co pro mě bude výhodnější? Přihlášky: https://www.babyoffice.cz/Akce/co-a-jak-v-zacatcich-podnikani-3/

Jak postavit kompletní řešení IoT

Jak postavit kompletní řešení IoT
25.10.2017
Fakulta informačních technologií VUT Brno, Božetěchova 1/2, 612 00 Brno-Královo Pole
10:00 - 19:00
NE

Seminář určený středoškolákům a vysokoškolákům, které zajímá, jak s pomocí IQRF vybudovat vlastní řešení pro internet věcí.

14 kroků, jak na úspěšnou firemní reklamu na Facebooku

14 kroků, jak na úspěšnou firemní reklamu na Facebooku
8.11.2017
Hospodářská komora ČR, Na Florenci 2116/15 Praha 1
9:00 - 15:00
3812/ 4477

Směřuje vaše facebooková reklama na zákazníky ve věku 18 ? 65 let, muži a ženy z celé ČR? OK, proč ne, dělají to tak přece téměř všichni. A co když, lze zacílit mnohem, mnohem přesněji?